[WaBuN] Koruyucu Ruh
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[WaBuN] Koruyucu Ruh

WildGuns (S5) Efsanesi - Travian (S9)

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Age of Empires II - Conquerors Expansion

+3
Commodores
Alucard
Tuldila
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Tuldila
Yaramass Ruh
Yaramass Ruh
Tuldila

Erkek Mesaj Sayısı : 933

Age of Empires II - Conquerors Expansion Empty
MesajKonu: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 3:26 pm

Gelmiş geçmiş en büyük oyun... saatlerce günlerce oynadığımı bilirim.. epey de iyi oynarım Very Happy

favori ırkım, adımdan da belli olacağı gibi Hunlar..

seven oynayan var mıdır aramızda ?
Alucard
Agresif Ruh
Agresif Ruh
Alucard

Erkek Mesaj Sayısı : 384

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 3:31 pm

bende cok severim - iyide oynarim -persleri aliyordum ben yanlis hatirlamiyorsam
filleri vardi galiba - kale yikarken baya etkili oluyordu ,hemde ölmüyolardı Twisted Evil
http://wabun-wildguns.niceboard.net
Tuldila
Yaramass Ruh
Yaramass Ruh
Tuldila

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 3:32 pm

ahahha persler çok iyidir.. ekonomisi de sağlamdır..
filler iyi ama, pikemanlar veya halberdierler çatır çutur indiriyorlar Smile
Alucard
Agresif Ruh
Agresif Ruh
Alucard

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 3:48 pm

ahaha öyle ama filleri tek göndermem zaten onlarin yaninda saglam ordularda olur Smile
Tuldila
Yaramass Ruh
Yaramass Ruh
Tuldila

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:28 pm

Very Happy kapışalım seninle Very Happy sen daha filleri toplayana kadar çevreni kuşatırım ben Very Happy

oyoyoy.. şaka bi yana, kaç senelik oyun olmasına rağmen hala deli gibi oynuyorum.. yok ki şöyle onun gibi bi strateji oyunu Very Happy kızılderililerle kovboyculuk oynuyoruz Very Happy
Commodores
Dengesiz Ruh
Dengesiz Ruh
Commodores

Erkek Mesaj Sayısı : 216

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:31 pm

Bende oynardım zamanında çok... Alucard'la birlik olup cafelerde birilerine meydan okumuşluğumuz vardır çok kere Very Happy Uzun zamandır oynamadım ama :/ Umarım unutmamışımdır... Rolling Eyes
Alucard
Agresif Ruh
Agresif Ruh
Alucard

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:32 pm

Very Happy Very Happy

civ4 var ,o da cok zevkliydi -Commoyla az sabahlamadik
zamaninda oynarken Very Happy hep ben yeniodum falan Twisted Evil
commooo kizma (saka ) Very Happy Razz

tavsiye ederim yani santa
Commodores
Dengesiz Ruh
Dengesiz Ruh
Commodores

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:34 pm

Nasıl yalan... xD Yalanla bi yere varamassın koççum! Razz Şaka bi yana gerçekten güzel oyundur. 2 vs 1 de bile almışlığım vardır bunları Cool Ama internetten oynadığımız zamanlarda hep yenildik.. -.- 3vs3 yapıodukta bizim 3. arkadaş biraz bilgisizdi Rolling Eyes
Tuldila
Yaramass Ruh
Yaramass Ruh
Tuldila

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:36 pm

civ4 için sağlam konfigurasyon istedi.. bende kasmadım fazla.. civilization daha ilk çıktığında devrimdi asıl Very Happy çok seneler önceye tekabül ediyor Smile simcitynin filan ilk çıkışları.. ahh ahh hey gidi günler Very Happy

hardesta karşı durumunuz nasıl ? kaç hardesti devirebiliyorsunuz ?
Alucard
Agresif Ruh
Agresif Ruh
Alucard

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:36 pm

Commodores demiş ki:
Nasıl yalan... xD Yalanla bi yere varamassın koççum! Razz Şaka bi yana gerçekten güzel oyundur. 2 vs 1 de bile almışlığım vardır bunları Cool Ama internetten oynadığımız zamanlarda hep yenildik.. -.- 3vs3 yapıodukta bizim 3. arkadaş biraz bilgisizdi Rolling Eyes

hepsi yalan degil Mad sanki ben almadim hic-.-.-.-.--.- nese burda tartismayalim Very Happy
Alucard
Agresif Ruh
Agresif Ruh
Alucard

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:39 pm

tuldila demiş ki:
civ4 için sağlam konfigurasyon istedi.. bende kasmadım fazla.. civilization daha ilk çıktığında devrimdi asıl Very Happy çok seneler önceye tekabül ediyor Smile simcitynin filan ilk çıkışları.. ahh ahh hey gidi günler Very Happy

hardesta karşı durumunuz nasıl ? kaç hardesti devirebiliyorsunuz ?

civdemi ? yoksa age oftami ?
Commodores
Dengesiz Ruh
Dengesiz Ruh
Commodores

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:40 pm

Almadın tabi Razz Very Happy xD Hatırlamıormki tuldila civ'de biz genelde birbirimize karşı oynardık. Smile
Tuldila
Yaramass Ruh
Yaramass Ruh
Tuldila

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:42 pm

age of için söylüyorum..

civde farklı tabi Very Happy
Alucard
Agresif Ruh
Agresif Ruh
Alucard

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:43 pm

2sininde birbirimize karsi yada cafede olanlara karsi oynardik ,evde singledada ne yaptigimi hatirlamiyorum Very Happy
Tuldila
Yaramass Ruh
Yaramass Ruh
Tuldila

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:47 pm

canım çekti ya.. haftaya bizim ekibi toplayım ben Very Happy

commodores, bu arada dayanamadım senin kediciğe saldım Smile 180 okçu yanında da biraz atlı gidiyor.. hadi hayırlısı bakalım Very Happy 1 saat 25 dakikamız var..
Alucard
Agresif Ruh
Agresif Ruh
Alucard

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:48 pm

iyi sanslar Very Happy
Tuldila
Yaramass Ruh
Yaramass Ruh
Tuldila

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:50 pm

serseri kedi.. işi gücü yok da nişancı basmış.. hemde bizim ortamızda Smile o nişancıları kaçırmaz inşallah Very Happy
Commodores
Dengesiz Ruh
Dengesiz Ruh
Commodores

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:53 pm

Very Happy Teşekkürler tuldila... Gerçekten habersiz nasıl geliştirmiş onları hayret doğrusu.. 3-4 gün boş bırakmaya gelmiyo. -.-
Tuldila
Yaramass Ruh
Yaramass Ruh
Tuldila

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:55 pm

çiftçisi de var Very Happy neyse.. dua edelim de kaçırmasın askerlerini.. bundan sonra çiftçi bile bastırmayız Very Happy
Commodores
Dengesiz Ruh
Dengesiz Ruh
Commodores

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 6:18 pm

Bastırmayız valla Very Happy
karasu79
Gölgesi Olmayan Ruh
Gölgesi Olmayan Ruh

Erkek Mesaj Sayısı : 86

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 7:38 pm

ben hileli oynardım
bir sürü araba yapardım arabalarda ateş ediyordu 10dk da binalarını bile yıkardım
Commodores
Dengesiz Ruh
Dengesiz Ruh
Commodores

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 10:49 pm

Eee nerde o oyunun strateji unsuru, eğlence anlayışı? Laughing Hiç acımıyomusun gariban Computer askerlerine?! Shocked lol!
Alucard
Agresif Ruh
Agresif Ruh
Alucard

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 11:57 pm

sdandsadsa - Commo'ya katilmamak elde degil - öyle hic zevkte alamazsin zaten Evil or Very Mad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 11:06 pm

Ben de Tomb Raider delisiym. Bütün seriyi oynadım valla. Gİzemli oyun vesselam...Smile
eşkiyaefe
Dayı Ruh
Dayı Ruh
eşkiyaefe

Erkek Mesaj Sayısı : 87

MesajKonu: Geri: Age of Empires II - Conquerors Expansion   Age of Empires II - Conquerors Expansion Icon_minitimeCuma Haz. 13, 2008 8:38 pm

oo
age of empires 2 en sevdiğim oyunların başında gelio kuzenlerle arada bi toplanıp cafeye gideriz sağlam kapışma yaparız 3 veya 4 kişi
sevdiğim ırklar
başta yenicerileriyle Türk
develerle saracensler
fillerle persianlar
Very Happy Very Happy
ben genelde Türk olurum Very Happy

Age of Empires II - Conquerors Expansion
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki